طراحی های برتر

اشتباهات رایج در چیدمان سرویس بهداشتی و حمام

چیدمان سرویس بهداشتی

چیدمان سرویس بهداشتی کار آسانی نیست و بهتر است زمان بیشتری را برای چیدمان این بخش از خانه در نظر بگیریم .از مشاورین و طراحان داخلی برای انتخاب وسایل سرویس بهداشتی و چیدمان آن کمک بگیریم . در طراحی و چیدمان سرویس بهداشتی و حمام افراد اشتباهات زیادی خواهند داشت با اطلاع از این اشتباهات می توان سرویس بهداشتی زیبا و شیکی را داشته باشید .

اشتباهات رایج در چیدمان سرویس بهداشتی و حمام

در چیدمان خانه توجه به جزئیات و رنگ و طرح از ارکان اصلی دکوراسیون داخلی می باشد که باید دقت کافی را در زمان خرید و چیدمان وسایل داشته باشیم .این موارد برای چیدمان سرویس بهداشتی و حمام نیز صدق می کند .

 معمولا افراد زمان زیادی را برای چیدمان سرویس بهداشتی و حمام درنظر نمی گیرند. در ادامه نکاتی را برای برطرف کردن اشتباهاتی که در زمان دکوراسیون حمام باید انجام دهید ، بیان خواهیم کرد .با مشاورین و کارشناسان ما همراه باشید تا بهترین چیدمان حمام و سرویس بهداشتی را داشته باشید .

چیدمان سرویس بهداشتی

در بروشورها و مجلات تبلیغاتی که وسایل مختلف سرویس بهداشتی و حمام را از جمله سطل زباله ، جا صابون ، جا دستمال ، جا مایع و .. می فروشند، طرح های زیبا و مدرنی را مشاهده خواهید کرد .اکثر افراد به دنبال طراحی سرویس بهداشتی با این طرح ها و رنگ ها هستند اما در مقابل افرادی هستند که در زمان چیدمان و دکوراسیون سرویس بهداشتی اشتباهاتی را مرتکب می شوند .

این اشتباهات را می توان با کمی بررسی و کسب آگاهی از انتخاب رنگ و طرح برطرف کرد و یا با مشاوره با کارشناسان متخصص در این زمینه بسیاری از مشکلات را برطرف کرد .برای اجتناب از این اشتباهات می توان نکاتی را در زمان خرید و چیدمان رعایت کنیم .

اشتباهاتی که در چیدمان سرویس بهداشتی نباید انجام دهیم !

اولین گام در زمان چیدمان سرویس بهداشتی و حمام این است که آنچه که نیاز دارید را با توجه به اندازه و فضای داخلی سرویس بهداشتی تهیه و خریداری فرمایید .داشتن میزی پر از وسایل آرایش و شلوغ کارآمد نخواهد بود . برای چیدمان وسایل سرویس بهداشتی و حمام ،بخش هایی را تعیین کرده و با توجه به فضا وسایل مختلف را از جمله میز ، سطل زباله ، جا مایع ، آینه و حوله ، اکسسوری های سرویس بهداشتی را در حمام و دستشویی قرار دهید .

قرارگیری توالت در پشت در سرویس بهداشتی یکی از اشتباهات بزرگی است که نباید انجام شود . با کسب اطلاع از ابعاد و اندازه سرویس بهداشتی می توان مناسب ترین وسایل را خریداری کنیم و در جای مناسب آن ها را قرار دهیم .

لغزندگی سطح کفپوش

بسیاری از اتفاقات و حوادت ناراحت کننده در حمام و سرویس بهداشتی اتفاق می افتد. لغزندگی کف به دلیل خیس بودن کفپوش می تواند خطرات زیادی را برای افراد ایجاد کند .برای جلوگیری از ایجاد این مشکلات می توان دو راهکار را انجام دهیم . ابتدا می توان از کفپوش های ضد لغزش به منظور ایمنی سطح استفاده کرد .برای جلوگیری از لغزندگی سطح می توان از قالیچه های مناسب استفاده کنیم.

قرارگیری نامناسب توالت

یکی از مواردی که به تکرار در سرویس های بهداشتی مشاهده می شود ،قرارگیری نامناسب توالت می باشد .اگر توالت در کنار درب قرار بگیرد کار اشتباهی است .محل قرار گیری توالت باید به گونه ای باشد که فاصله آن از شیرآلات دستشویی خیلی دور  نباشد و یا خود توالت چسبیده به درب دستشویی نباشد .

استفاده از اکسسوری فراوان

تزئین و چیدمان سرویس بهداشتی باید ساده و شیک باشد . چنان چه وسایل و تزئینات بیش از حد باشد،تاثیر منفی بر سرویس بهداشتی و حمام خواهد گذاشت . همیشه تعادل در محیط زیبایی را ایجاد می کند .استفاده از آینه های بزرگ و کوچک درکنار یکدیگر توسعه فضا را ایجاد خواهد کرد . از رنگ های ملایم و کاشی هایی با طرح های ساده و شیک برای تزئین و چیدمان سرویس بهداشتی استفاده کنید.

قراردادن همه وسایل در دید

وسایل بهداشتی فردی و مواد پاک کننده را معمولا در فضای حمام و سرویس بهداشتی نگهداری می کنند.بهترین مکان برای چیدمان این وسایل در زیر سینک روشویی می باشد . با انتخاب طبقه چوبی یا حصیری در گوشه ای از سرویس حمام و دستشویی می توانیم نظم را در این فضا ایجاد کنیم.گزینه های متعدد و بساری وجود دارد که می توان از طریق آن زیبایی و نظم را به سرویس بهداشتی هدیه کرد .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *