طراحی های برتر

برای از بین بردن بوی بد خانه چه کارهایی انجام دهیم؟

از بین بردن بوی بد خانه

برای خوشبو کردن خانه ابتدا عوامل بد بویی در خانه را شناسایی کرده و به دنبال راه حل مناسبی جهت حذف و از بین بردن بوی بد خانه باشید .آشپزخانه و سرویس بهداشتی منبع ایجاد بوی ناخوشایند و بوی بد در خانه هستند که با نظافت و استفاده از مواد خوشبو کننده مناسب می توان بوی بد را از این محیط ها دور کرد .

راه حل مناسب برای از بین بردن بوی بد خانه

زمانی که فضای خانه از بوی نامطبوع پر می شود ،اولین کار باز کردن پنجره جهت ایجاد جریان هوا در خانه می باشد . در این مقاله قصد داریم راهکار و پیشنهادهای مختلفی را جهت از بین بردن بوی بد خانه به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید .

برای راحتی در از بین بردن بوی بد خانه می توان از اسپری خوشبو کننده هوا که در اکثر مغازه های مواد شوینده موجود است استفاده نمایید و یا با مراجعه به وبسایت مجموعه ما از محصولات خوشبو کننده و دستگاه های موجود دیدن فرمایید و مناسب ترین گزینه با راهنمایی از کارشناسان و مشاورین ما انتخاب کرده و خریداری کنید .

راه حل های مناسبی برای جلوگیری و از بین بردن بوی بد خانه وجود دارد که می توان آن ها را انجام دهیم . قبل از سرخ کردن سبزی و مواد غذایی که نیاز به سرخ شدن دارن می توانید مقداری سرکه سفید را درون ظرفی ریخته و آن را در کنار شعله اجاق گاز قرار دهید . هم چنین می توانید هواکش و هود آشپزخانه را روشن کنید تا تمامی بوهای موجود در فضای آشپزخانه خارج شود .

از بین بردن بوی بد خانه

مقداری آب را درون ظرفی ریخته و آن را روی شعله گاز قرار دهید و تعدادی چوب دارچین همراه با میخک و پودر دارچین درون ظرف ریخته آن را روی شعله ملایم قرار دهید تا بوی خوش دارچین در فضا پخش شود و باعث از بین بردن بوی بد خانه شود .

از بین بردن بوی بد خانه با ریختن مقداری جعفری در تابه ای کوچک و قرار دادن آن روی شعله به مدت 5 دقیق می تواند راه حل مناسب و مقرون به صرفه در زمان پخت و پز و ایجاد بوی نامطبوع ناشی از سبزی در فضای داخل خانه شود .

از بین بردن بوی سیگار در خانه

اگر بوی سیگار در خانه شما را آزار می دهد می توانید از راه حل های مناسبی جهت از بین بردن بوی سیگار در خانه استفاده کنید ..استفاده از شمع می تواند راه حل مناسب جهت از بین بردن بوی بد خانه که در اثر سیگار کشیدن ایجاد شده باشد ، مناسب باشد .

برخی دیگر بر این عقیده هستند که می توان با قراردادن چند ظرف حاوی سرکه در قسمت های مختلف خانه بوی بد سیگار را از محیط خانه دور کرد . سرکه به خوبی بوی بد سیگار را به خود جذب می کند.

از روش های دیگر معطر کردن فضای خانه و از بین بردن بوی بد خانه استفاده از گرماست . با استفاده از چند قطره از عطر و اسانس معطر بر روی لامپ خاموش و روشن کردن آن فضای خانه را معطر کنید .

همانطور که قبلا بیان کردیم، ساده ترین روش برای معطر کردن فضای خانه استفاده از اسپری خوشبو کننده هوا و بوگیرهای مخصوص سرویس بهداشتی می باشد . اسپری خوشبو کننده هوا در انواع مدل و بوهای مختلف به صورت دست ساز و تجاری در بازار وجود دارند و با خریداری هر یک از آن ها می توان فضای معطر و دلنشینی را ایجاد کرد .

خوشبو کننده طبیعی و خانگی  استفاده کنید!

زمانی که عامل بد بویی در خانه را شناسایی کردید،می توانید فضای داخل خانه را خوشبو و معطر کنید .با ساخت انواع خوشبو کننده های طبیعی و خانگی به راحتی و با هزینه کم می توانید فضای خانه را خوشبو و معطر کنید . از گل های معطر و مواد خوراکی خوشبو در خانه استفاده کنید . گل های فصل های مختلف را چون نرگس ، مریم ، یاس را خریداری کرده و با قرار دادن در فضای مناسب فضای خانه را خوشبو نمایید .

از شمع های معطر و عود می توانید برای از بین بردن بوی بد خانه استفاده کنید .در صورت نداشتن حساسیت و آلرژی به این خوشبو کننده ها می توانید از شمع های معطر با ترکیبات خوشبو دانه قهوه ، چوب دارچین و رزماری و .. استفاده کنید و در سرویس بهداشتی و یا مکان های پرتردد افراد در خانه قرار دهید .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *