طراحی های برتر

با انواع خوشبو کننده دست ساز در خانه آشنا شوید !

خوشبو کننده دست ساز

همه افراد دوست دارند که فضای خانه و محل کار آن ها رایحه و بوی خوبی بدهد .راهکار و روش های متنوع و راحتی وجود دارد که می توان انواع خوشبو کننده دست ساز را ساخت . خوشبو کننده های دستساز بسیار مقرون به صرفه هستند و در مدت زمان بسیار کم درست می شوند .استفاده از اسپری خوشبو کننده هوا باعث می شود انرژی مثبت در محیط باشد . در صورت استفاده از رایحه و خوشبو کننده های تجاری یا خانگی استرس و تنش های بیرونی را از محیط خارج خواهید کرد . در ادامه قصد داریم شما را با انواع خوشبو کننده دست ساز در خانه آشنا کنیم،پس همراه ما باشید .

آشنایی با خوشبو کننده دست ساز و طبیعی در خانه  

افراد همیشه با خود می گویند که تمیز کردن هوای خانه کار سختی نیست و با اسپری خوشبو کننده هوا و استفاده از عودهای مختلف می توان مشکلات مربوط به ایجاد بوی بد را برطرف کرد .گاهی اوقات اسپری های خوشبو کننده هوا نه تنها بوی بد موجود در محیط را از بین نمیبرند بلکه باعث می شوند حس بویایی در افراد کم شود و بوی بد موجود را محیط را متوجه نشوند .

اما در این میان می توان با استفاده از خوشبو کننده دست ساز و طبیعی ،رایحه خوش و بی نظیری را در فضای خانه و محل کار ایجاد کرد . در ادامه شما را با خوشبو کننده های طبیعی آشنا خواهیم کرد . اولین خوشبو کننده دست ساز و طبیعی پوست پرتغال می باشد که می توان آن ها را به قطعات کوچک و ریز خرد کنیم و روی شعله بسوزانید .این کار باعث می شود که بوی خوش پرتغال در هوا آزاد شود.

خوشبو کننده دست ساز

چوب می تواند برای مدت طولانی عطر یا عصاره را در خود نگه دارد و این ویژگی را می توان یکی از خصوصیات مهم چوب بدانیم .برای این کار ابتدا قطعات مورد نظر چوب را داخل ظرفی قرار داده و مقداری عصاره و عطر خوشبو را به آن اضافه کرده و به مدت 24 ساعت به آن زمان دهید تا عطر به خوبی داخل چوب نفوذ کند و پس از آن چوب ها را از ظرف خارج کرده و در فضای آزاد قرار دهید.

رزماری و لیمو یکی دیگر از خوشبو کننده دست ساز خانگی هستند که می توان با استفاده از چند ورق لیمو و چند شاخه رزماری و مقدار کمی ئانیل داخل قابلمه اضافه کرد و با مقداری آب آن را جوشاند و از این محلول به عنوان خوشبو کننده دست ساز خانگی هوا استفاده کرد .

دانستن روش هایی که می توان از مواد طبیعی بهترین خوشبو کننده دست ساز خانگی را بسازیم بسیار مهم و ضروری است .فضای خانه و محل کار باید محیطی آرامش بخش جهت استراحت و انجام امور روزمره باشد . در صورت وجود هر گونه کثیفی یا بوی بد در محیط استرس و تنش در آن جا افزایش پیدا می کند و انرژی مثبت در محیط کاهش پیدا می کند .

خوشبو کردن فرش و مبلمان

گاهی اوقات بوی بد موجود در ساختمان مربوط به مبلمان و فرش موجود در خانه یا محل می باشد . می توانید با تهیه محلول طبیعی و ارزان قیمت ،آن را مستقیم بر روی مبلمان یا هوا اسپری کرده و از بوی بد موجود در هوای خانه خلاص شوید .

مقداری جوش شیرین و عصاره خوشبو را با مقداری آب مقطر مخلوط کنید و در داخل اسپری ریخته و آن را در هوا یا روی مبلمان اسپری کنید . جوش شیرین در کارهای نظافتی بسیار موثر بوده و علاوه بر طبیعی بودن و ارزان قیمت بودن آن بسیار سازگار با محیط زیست می باشد .

از مهم ترین کاربردهای آن می توان به استفاده از جوش شیرین جهت از بین بردن بوی بد فرش می باشد .جهت استفاده از جوش شیرین در از بین بردن بوی بد فرش می توان مقداری دارچین و جوش شیرین را مخلوط کنیم و آن را روی فرش به مدت 30 دقیقه نگه دارید .

پس از آن می توانید پودر را به وسیله جاروبرقی از روی فرش بردارید . با این روش بوی بد فرش از بین خواهد رفت و فضای خانه از بوی خوش دارچین پر خواهد شد . هم چنین می توانید از اسپری های خوشبو کننده مخصوص نیز برای از بین بردن بوی بد موجود در هوا استفاده کنید .برای اطلاع از قیمت محصولات به وبسایت ما مراجعه فرمایید .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *